Podroze kamperem

Wnętrze jest zwykle zarezerwowane do spania, z zapleczem kuchennym na ogonie krotnie znajdującej się z tyłu.

Standardowe przyczepy są w ogromnej różnych długościach, od dwunastu stóp lub tak, aby dobrze ponad trzydzieści stóp. Można znaleźć modele z tylko podstawy do tych z opcjami nawet nie wyobrażał sobie, i, oczywiście, ceny dopasować. Modele „Toy Hauler” są bardzo podobne, ale wiele z wnętrza funkcji, takich jak łóżka i kanapy krotnie lub w inny sposób chować tak, że quady i motocykle mogą przyjść na przejażdżkę. Podłogi zazwyczaj mają wpuszczone D-ringi do spinania swoje zabawki w dół.

Ostatnim typem holowniczego opóźnieniem jest przyczepą siodła. Są hak do adaptera w łóżku ciężarówki, zamiast na kulki na zderzaku. To może sprawić, że całkowita długość nieco mniejsza, chociaż przód naczepy, część, która porusza się na złożu samochodowego, nie jest tak wysoka, jak w pozostałej części przyczepy. Jedną miłą rzeczą piątego koła jest to, że z kolei i narożnik w krótszym promieniu niż standardowe holowania pośladkach.

Wtedy są zmotoryzowane RV, zwykle zwane samochody lub motorcoaches. Zaletą ich jest to, że kiedy zjechać do obozu, nie ma zaczyna lub konfigurowania. Wystarczy odpiąć pasy i jesteś gotowa do pracy. Jednak z wyciągiem z opóźnieniem nie jesteś poświęcona silnika, można dostać nowy samochód lub ciężarówkę i nadal zachować swoją przyczepę. Z kamperem to wszystko albo nic. Niektórzy ludzie holować mały samochód tył motorcoach dzięki czemu mogą one dostać się do sklepu, nie biorąc RV.

Oczywiście, ponieważ silnik jest wliczone, autokar jest zazwyczaj droższe niż przyczepy lub siodłowym. Ale nie zapomnij wziąć pod uwagę koszty holowania pojazdu do swoich obliczeń.

Po podjęciu decyzji, jaki typ RV chcesz a ceną jesteś skłonny zapłacić, nadszedł czas, aby zacząć szukać! Nie lekceważyć RV, który jest kilka lat.
Artykuł dzięki: