Gdzie jechac na wczasy z rodzina

20 letniej historii Toyota kamperem

Od prawie 20 lat różni producenci dokonał Home Motor Toyota w kilku modelach. Podczas swojej świetności, ten mały camper został wyprodukowany w ponad 60 różnych modeli i stylów samochodów kempingowych.

Począwszy niewielkim Toyota Chinook camper i prowadzenia przez największy z modeli opartych Toyota i Winnebago Itasca, Toyota oparty domu pomocy silnika w celu ustalenia wielu producentów w branży RV.www.inpest.pl/oferta/ogrod-tereny-zielone/zwalczanie-nornic/

Ze względu na dużą liczbę producentów nie jest rzadkością, aby zobaczyć podobne obozowiczów i bardzo różne nazwiska. Niewielki wymiar zewnętrzny musiał ograniczyć różnorodne plany pięter dostępne. Wywołało to wiele producentów do tworzenia wirtualnych duplikatów, że zmienione jedynie w niektórych dopasowanie i wykończenie typu szczegóły.

Nie trwało długo, dopóki producenci zaczęli rozszerzać wielkość organów kempingowych. Stosując konwencjonalne techniki produkcyjne znajdujące się w przyczepie branży turystycznej, kij i zszyć typ konstrukcji aluminiowej z bocznicy stał się standardem.

W dekadzie produkcji 1980 z silnikiem Toyoty szczyt domu. Wiele różnych firm zostały produkujących wiele różnych modeli. Niektóre z większych firm, które były w tej branży były RV krajowym, producenci bardzo popularnej serii Dolphin. Opracowano również modele Seabreeze. Jednocześnie Winnebago produkował Chrobrego, wojownik, a luksusowe modele Itasca ducha.

Damen Corporation of Elkhart Indiana wyprodukować silnik Escaper domu, a Woźnica produkowane popularne modele stangreta i sawanny. Wypoczynek Odyssey budował Americana, Santa Cruz, a obozowicze Laguna.

Mini-Mirage został zbudowany przez przemysł Mirage, natomiast nadal bardzo popularne SunRader została zbudowana z włókna szklanego ciała przez Gardener Pacyfiku.

Pod koniec 1980 roku długość ciała camper było rozszerzyć do 22 stóp.
Artykuł dzięki: