Top 10 Lista Must Have kamperem Akcesoria

Jeśli chodzi o jedzie na wycieczkę, to nie boli, aby zabrać ze sobą niektóre z tych akcesoriów kamperem, aby Państwa podróż wszystko, co bardziej przyjemna. Po masz po tej liście, zdasz sobie sprawę, że prawdopodobnie powinny mieć niektóre z tych rzeczy ze sobą.

1. Telewizor LCD

Nawet jeśli idziesz gdzieś, to zawsze miło mieć jakąś rozrywkę cyfrową do zabrania.http://alllineslogistics.pl/ubezpieczenie-cargo/

2. Markizy dodatkowe pomieszczenia

To stworzy dodatkowy pokój, który jest poza kamperem, istnieje kilka różnych zakresach dla nich, gdzie od ponad prosty wiszące, do skomplikowanej pomieszczeniu, które mogą być zaklasyfikowane jako salonie lub jadalni.

3. Samochód kempingowy Sejf Naczynia

Będziemy chcieli coś, co nie jest łatwo złamane, bo tam jest dużo szarpanie się wokół, jeśli chodzi o prowadzenie samochodu kempingowego, przynajmniej jeśli jesteś w mieście i tak.

4. Materace

Wszystko od standardowej pianki, pianka do celu nawet materace dmuchane, wybór należy do Ciebie.

5. Meble ogrodowe

Służy do leniuchowania poza kamperem jeśli są zaparkowane na miejscu. Upewnij się, aby dostać coś wygodne, jak to może być, gdzie spędzają większość swojego czasu.

6. Toaleta

Istnieje kilka różnych rodzajów toalet, na pewno, nie ma zwykle jeden już podłączony do środka, ale nie zaszkodzi mieć kopię strona główna naszej witryny zapasową na wypadek, gdyby głównym jeden zepsuje.

7. Urządzenia elektryczne

Są to rzeczy, takie jak: dodatkowe oświetlenie, kuchenki mikrofalowe, tostery itp

8. Panele słoneczne

Zamiast umieszczać noszenia na wewnętrznych systemów elektrycznych, a jeśli podróżują w lecie, to dlaczego nie zahaczyć jakieś panele słoneczne na energię, może wyciąć pewne koszty dla was.

9. rowerowe Bagażniki

Chyba, że ??chcesz chodzić lub jeździć wszędzie, to lepiej mieć bagażnik rowerowy zabrać ze sobą rowery z wami, to jeden z najbardziej kupowanych pozycji, jeśli chodzi o samochody, zawsze patrz rowery z tyłu autobusów cały czas.

10. Wyposażenie kuchni

Tak, masz już swój piec w środku, ale to, co jest w tym zabawa. Dlaczego nie dostać jakiś kemping kuchenka do gotowania na zewnątrz, będzie to być niemal jak grill, a właściwie można przynieść jedną z tych zbyt.

Teraz, po przeczytaniu tej listy, można zrozumieć, że istnieje kilka rzeczy, może po prostu nie być. Pewnie niektórzy z nich są luksusy, i nie może ich potrzebować na powiedzieć, ale oni odbyć podróż o wiele bardziej przyjemne, jeśli nie ma ich.

Artykuł dzięki: