Co zobaczyc bedac na Podhalu

RV stylem życia Living Large na małej przestrzeni – wyżu demograficznego Wybierz RV jako trwałe domy

Peter Hawkins mieszka duża. Fotograf z zawodu, Piotr i jego żona Debbie, spędzić lato w ich domu w Minnesocie, a zimy w ich domu w słonecznej Arizonie. Oba domy są w zamkniętych społecznościach golfowych, posiadają duże baseny, wspaniałe spa i atmosfery klimatyczna.http://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-ursynow/

Tyle tylko, że Piotr nie ma tak naprawdę dwa domy, ale jeden. I jest to mniej niż 400 stóp kwadratowych.

Hawkins należą szacunkowo 250.000 ludzi, którzy żyją w pełnym wymiarze czasu w RV, lub pojazd rekreacyjny. I tendencja ta wzrasta wśród pokolenia Baby Boomer bardziej podeszłym pary znajdują się w dobrym stanie zdrowia, okoliczności, które pozwalają im poruszać się jak chcą, i chęć prowadzenia bardziej aktywny tryb życia.

„Tradycyjne domy nie oferują zabezpieczenia finansowego jak kiedyś”, wyjaśnia Hawkins. „Więc z wartości mieszkań w stanie strumienia, musieliśmy przemyśleć nasz plan emerytalny. RV wydawało się logicznym wyborem, a nie mogliśmy być bardziej zadowoleni.” A w ciągu ostatnich siedmiu lat ich domu silnik jest ich jedynym domem.

Po przyzwyczaić się do myśli, że można zabrać ze sobą do domu, gdziekolwiek idziesz, tym koczowniczy tryb życia nie otwierają możliwości, że „ziemia-bound” nie posiadają. Z jednej strony, RVers można www.domy-balik.pl zmienić lokalizacje, kiedy pogoda zmienia złe. Hawkins, na przykład, są zwykle kierowany w kierunku południowym z Duluth przed pierwszym mrozem, ale powrót na północ na wiosnę ucieczki 120 stopni Arizona lata.

„Można być na północy w zimie, uwięziony w domu przez trzy stopy śniegu”, dodaje Steven Pendergast, kierownik Rio Bend RV Golf Resort w El Centro, CA „, czy można tu cieszyć świeżym powietrzem, słońce, przyjemną temperaturę, golf i zajęcia na świeżym powietrzu.
Artykuł dzięki: