Ciekawe miejsca na rodzinne wakacje

Zakup RV RV – Który typ jest odpowiedni dla Ciebie

Istnieje wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie RV. Jak masz zamiar używać RV? Ile pieniędzy jesteś gotów zainwestować w RV? Czy przechowywania RV stanowić problem?

Zacznijmy jak masz zamiar korzystać z RV. Jeśli naprawdę chcesz, aby uciec od tego wszystkiego i spędzić wakacje w ostępach będzie ograniczone do wielkości RV będzie pracować dla Ciebie. W tej sytuacji wyskakujące albo samochód kamper może być najlepszym wyborem. Z drugiej strony, jeśli planujesz podróż cross country i nie spędzają dużo czasu w danym miejscu, z napędem RV może więcej sensu. Jeśli masz ulubione miejsce udać się cały czas przyczepa turystyczna lub park modelu prawdopodobnie działają najlepiej. Jeśli masz zamiar spędzać dużo czasu w RV jak fulltiming lub przy rozszerzonych wycieczki, piąte koło lub motorhome będzie działać lepiej dla Ciebie.

Innym czynnikiem jest to, jak wiele można sobie pozwolić, aby zapłacić za RV. Jeśli masz zamiar finansować RV, co miesięczna rata będzie wygodne? Należy pamiętać, że jest to coś może być używasz kilku tygodni tylko w tym roku. To wspólne dla kupujących pierwszy raz RV, w sprawie budżetu, aby rozpocząć się z pop-up lub tańszego RV, który pasuje do ich budżetu. Jeśli wiesz o tym, że samochód kempingowy jest właściwym wyborem dla Ciebie, ale nie może sobie pozwolić na wyższe miesięczne płatności może warto rozważyć używanego samochodu kempingowego, który pasuje do Twojego budżetu. Zawsze można uaktualnić do większego RV lub droższe RV, gdy jesteś w lepszej pozycji, aby na to pozwolić.

Gdzie bedziesz przechowywania RV, kiedy nie używasz? Czy masz miejsce na przechowywanie go na swoje miejsce zamieszkania, a jeżeli tak RVs są dozwolone, gdzie mieszkasz? Rozważania te nierzadko wpływ na decyzję o jaki typ RV kupić. Wyskakujące okienko może zmieścić się w garażu, ale Type 36 stóp motorhome może nawet nie zmieścić się w podjazd. Jeśli istnieją kody, które nie pozwolą RV gdzie mieszkasz, czy chcesz RV jest zbyt duży, aby zapisać na swoje miejsce zamieszkania, sprawdzić w którym można płacić, aby go zapisać. Czy koszty i odległość rozsądne?

To tylko kilka wskazówek, o których warto pomyśleć, aby pomóc swoim doświadczeniem RV zakupu.

Szczęśliwy Kemping,

znak

Copyright 2006 by Mark J. Polk właściciel Edukacji RV 101

RV Expert Mark Polk, widział w telewizji, jest producentem Gospodarzem amerykańskiej najbardziej cenionych serii DVD, filmy, książki i e-książek. www.rveducation101.com/

Zarejestruj się za darmo „Edukacja RV 101” Biuletyn rveducation101.com/email/~~pobj

Artykuł dzięki: montaż wentylacji warszawa