Podroze z rodzina

Wywołało to poważny problem przeciążenia na oryginalnym pół tony pickup osi. Krajowy Przypomnijmy bezpieczeństwa został wydany przez rząd Stanów Zjednoczonych, aby rozwiązać ten problem. Większość modeli dano nową jedna tona oś. Jednak nadal istnieje kilka jednostek dostępnych dziś, które mają niebezpieczny oś. Należy zachować ostrożność, jeśli szukasz w 1980 w wersji tej popularnej camper.ubezpieczeniepojazdu.com/ubezpieczenia-oc/

W 1989 V6 pojawiły się na rynku w podwoziu Toyoty. Ta zwiększona siła koń stał się bardzo popularny wśród właścicieli kamperów i produkcja trwała do 1994 roku, kiedy Toyota zatrzymał dostarczanie podwozie pobierającej dla producentów kamperów ze względów bezpieczeństwa. Winnebago wyprodukował jedne z ostatnich wersji V6 w 1994 roku.

W czasie jego trwania produkcji, samochód kempingowy Toyota cieszy się dużym społecznym sukces i została szeroko rozpowszechniona w całym kraju. Dziś największa ilość jednostek na drodze wydają się być skoncentrowane na wschodnim i zachodnim wybrzeżu, ale te obszary samochodów kempingowych zmieni się tylko w dowolnym miejscu w kraju.

Mieszkając i podróżował w Toyota Motor Home, mam miłe wspomnienia z tego typu RV https://motoperfekt.pl/opony-do-quada. Dowiedzieć się więcej o małym RV w http://www.thorntonnetsales.com/toyotamotorhome.

Lee McPherron jest długi czas RV użytkownika, teraz cieszyć się życiem w 27 stóp piątym kołem pełnym czasie. On jest pisarzem badawczy, który pisze na różne tematy. linki Associate przewidziane mogłaby spowodować odszkodowania.

Artykuł dzięki: