Folklor Podhala Nie sądzę.

Według RV Park and Campground Directory, istnieje ponad 13.000 prywatnych parków RV i ponad 1600 Parki krajobrazowe, które zaspokajają RV w USA. Tak więc, w zależności od preferencji, zawsze gdzieś nowy odwiedzić i zbadać. I choć wielu z nich są bardziej dostosowane do typowej koncepcji campingu i zaspokoić rodzin, istnieje rosnąca tendencja do ekskluzywnych, luksusowych dorosłych społeczności RV, takich jak te Westwinda i Rio Bend, o których mowa powyżej.rng.pl/pl/oferta/wypozyczalnia-luksusowych-i-sportowych-samochodow-warszawa/

„The RVers widzimy w Rio Bend zgłosiły swoje rodziny, a teraz ich życie własne,” mówi Pendergast. „Cieszą się razem z dziećmi i wnukami, ale kiedy tylko mogą, to miło uciec z ludźmi w swoim wieku To jest wielki powód oni wracają tutaj;. Być z przyjaciółmi, które korzystają z tego samego stylu życia, co robią.”

Hawkins zgadza. „Uwielbiam poznawać nowych ludzi, zobaczyć nowe miejsca, a okazją do podróży. Ale kiedy myślę wstecz na 20 lat byłem RVing, to ludzie poznałem i przyjaciół ja zrobiłem, które wyróżniają się „.

Mała przestrzeń, Duże korzyści

„Ale”, pytasz: „Jak zrobić RVers zmieścić całe swoje życie w przestrzeń RV?”

„Po dokonaniu skoku psychicznego ze stacjonarnych domu RV, to nie jest takie trudne,” mówi Johnsen. „Pomyślcie o tym: Meble są wbudowane w RV, więc jesteś w dół do ubrania i rzeczy osobiste A kiedy przyszło co do czego, okazało się, że po prostu nie trzeba, że ??wiele rzeczy i http://splywy-kajakowe.podlasem.eu to, czego potrzebują.. , wydaje się znaleźć miejsce dla „.

„Uczysz się tego, co można żyć bez” echa Hawkins. „Czego nie potrzebujemy cię albo dać do rodziny lub umieścić w składzie.”

RVing może być uproszczony styl życia, ale to nie oznacza rustykalnym. Klasy A kempingowy, często określany jako „popychacz diesel”, można uruchomić setki tysięcy dolarów lub więcej i być tak bogato mianowany Air Force 1. Piąty RVs kół z reguły kosztują dużo mniej, począwszy od 30.000 dolarów – 50.000 $ przedziale i może faktycznie mają więcej przestrzeni życiowej niż samochodów kempingowych – i być tak samo ładnie przycięte.
Artykuł dzięki: http://bratbud.szczecin.pl